Zabieram ze sobą Łódź

Z przyjemnością ogłaszam, że mój projekt „Ameryka Południowa – uwielbiam!” został objęty Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Łodzi. Jest mi niezmiernie miło, że moja pasja jest wspierana przez władze mojego rodzinnego miasta.

Mam nadzieję, że to tylko początek dobrych wieści i już niedługo będę mogła przekazać Ci kolejne.

Co się u mnie dzieję?

Od wczoraj jestem na urlopie, a od jutra osiągnę społeczny status bezrobotnego.
Ostatnie dni są dla mnie bardzo intensywne. Kursuję pomiędzy Łodzią i Warszawą, próbuję dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Dopiero dziś dostałam laptopa, którego zabieram w podróż. To był jeden z ważniejszych punktów na mojej liście spraw do załatwienia. Bo jak inaczej pisałabym bloga?

Jutro kompletuję moją apteczkę. Jesteś ciekawy co powinno się w niej znajdować? Napiszę o tym wkrótce!

Poza organizacją samego wyjazdu czas upływa mi na odwiedzaniu rodziny i spotkaniach ze znajomymi. Nie lubię pożegnań, ale chciałabym zobaczyć wszystkich przed tak długą podróżą. Dziś wieczorem imprezuję w Łodzi, jutro w Warszawie. Jestem pewna, że mała fotorelacja ukarze się na Instagramie, a może i na Snapchacie.

Pomimo faktu, że niewiele sypiam i cały czas jestem w ruchu, nie brakuje mi pozytywnej energii. Odkąd prowadzę bloga i fanpage zaczęłam sobie bardziej zdawać sprawę, że otaczają mnie cudowni ludzie. Dziękuję bardzo za wszystkie ciepłe słowa, zarówno od Rodziny i Znajomych, jak i od osób zupełnie mi obcych. Gdzie są Ci wszyscy stereotypowi Polacy: zazdrośni, niezadowoleni, zamknięci i małomiasteczkowi? Pora zacząć mówić jacy jesteśmy naprawdę.

4 dni do wylotu, pora włączyć ostatni bieg! 🙂

You Might Also Like